США підтримують рішення про українську автокефалію

Сполучені Штати заявили, що не втручатимуться в процес ухвалення рішення про надання Томосу про автокефалію Української Православної Церкви, однак привітають відповідне рішення у випадку його ухвалення.

Про це заявив посол з особливих доручень з міжнародних питань релігійної свободи Держдепу США Сем Браунбек під час зустрічі зі спікером українського парламенту Андрієм Парубієм.

посол серед іншого зазначив, що наразі перед Україною стоїть велике завдання – питання автокефалії української помісної православної церкви.

“Після ухвалення рішення про надання Томосу про Автокефалію Української Православної Церкви США підтримають це рішення. І якщо можемо бути корисними на етапі його імплементації, ми будемо раді допомогти”, – заявив Браунбек. 

У свою чергу Парубій подякував за увагу Сполучених Штатів до питання автокефалії української церкви. При цьому голова Верховної Ради  висловив переконання, що це “одне з ключових питань буття української Держави” і тому зазначив, що Україна таки зможе отримати позитивне рішення щодо надання їй Томосу про автокефалію.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко дійшов згоди із Вселенським патріархом Варфоломієм щодо єдиної помісної церкви.

Syla.news

415 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up