Швидкий доступ до інформації міста: продемонстрували можливості бота @LvivCityHelper

Запрезентувала бота команда проекту «Відкриті дані Львова». За допомогою бота можна цілодобово отримати  доступ до публічної інформації міста.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Не секрет, що буває складно розібратись у всіх тонкощах роботи, процесів та документів міської ради та її структурних підрозділів, а інколи важливо не просто отримати відповідь на запит у визначений законом термін, а одразу ж, як виникла така потреба. Тим більше, далеко не всі мешканці знають специфічну термінологію на зразок „титульні списки“, та це не є причиною, щоб їм було складно та довго розпитувати, коли буде відремонтована їхня вулиця, будинок, дитячий майданчик; яка школа першочергово прийме їхній дітей у перший клас і скільки коштів на неї виділив муніципалітет», — розповідає Олена Гунько, менеджер проекту «Відкриті дані Львова».

Чатбот у Telegram допомагає Львівській міській раді взаємодіяти з мешканцями.  Вже зараз у переліку наборів відкритих даних, на основі яких працює @LvivCityHelper: 1) структура Львівської міської ради; 2) території обслуговування шкіл; 3) перелік закладів дошкільної та шкільної освіти; 4) титульні списки (розпорядники коштів — районні адміністрації, управління освіти, управління молоді та спорту). У планах команди щодо розвитку проекту — розгорнути чатбота у Facebook месенджері та додати набори даних про бюджет закладів освіти, комунальне майно, реєстр дозволів, містобудівні умови та обмеження, графік руху громадського транспорту.

Проект @LvivCityHelper став одним із переможців фінального етапу конкурсу Open Data Challenge 2018, що відбувся в рамках Open Data Forum.

Syla.news

372 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up