Проблеми із авіаперевізником? Пишіть скаргу! – Департамент міжнародної співпраці та туризму

Цьогоріч у літній період траплялось чимало випадків зі скасуванням рейсів авіаперевізників, що стало причиною незручностей для туристів. Члени Комісії міжнародної співпраці та туризму Львівської облдержадміністрації порадили як діяти в таких ситуаціях. 

“Цього року в літній період був хаос із туристичними перевезеннями. Тобто люди купляли путівки в турагентів. Люди не могли повернуться із відпочинку з різних країн: Туреччини, Єгипту, тощо. Турагенти, які буцім-то мали угоду з перевізниками, просто уникали будь-якої відповідальності”, – зазначив Роман Скіра, голова комісії з питань архітектури, розвитку містобудування та капітального будівництва .

Натомість, члени Комісії міжнародної співпраці та туризму зазначають, що подібні скарги до них не надходили.

“Наданням ліцензії туроператорам опікується Міністерство економічного розвитку та торгівлі, і всі питання, які стосуються дотримання чи недотримання цих правил регулюються на рівні міністерства. Спілкуючись безпосередньо із Департаментом туризму та курортів, ці зриви, коли були проблеми із роботою авіаперевізників відслідковували ті компанії, які відсилали туристів зі Львова. Ці питання врегульовувались самими операторами та їх страховими в межах надходження ситуацій критичних моментів, коли було незадоволено потреб споживача не було зафіксовано. До нас не надійшло жодної скарги чи звернення, аби вирішити це питання”, – зазначили в управлінні.

Також у випадку неотримання послуг варто звертатись у департамент із відповідною скаргою, адже лише в такий спосіб вдасться врегулювати це питання.

Також у ЛОДА застерегли туристів про небезпеку придбання “гарячих” турів:

“Тут є бажання турагентів продати якомога більше гарячих турів, а клієнтів, відповідно, чим дешевше їх придбати. В результаті маємо таку ситуацію”. 

Відомо, що наразі серйозних зривів по графіках авіаперевізників вже немає.

Наталія Козак, Syla.news

332 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up