Підозрюваний у вбивстві журналіста Бабченка назвався агентом СБУ

Підозрюваний у замовленні вбивства журналіста Аркадія Данченка В’ячеслав Пивоварник заявив, що Служба безпеки України завербувала його у 2010 році. Він зазначив, що вчора, 12 вересня, на нього здійснили замах, коли він зустрічався зі своїми родичами у Чопі.

Про це Пивоварник повідомив під час свого відеозвернення у мережі YouTube.

“Був замінований вхід до мого будинку, де живуть мої батьки та вибуховий пристрій спрацював”, – сказав він у своїй заяві.

І додав, що при цьому від вибуху ніхто не постраждав.

Згідно з повідомленням Національної поліції у Закарпатській області, вранці, 12 вересня на одному з подвір’їв міста Чоп спрацював вибуховий пристрій.

На відео Пивоварник заявляє, що його завербувала СБУ 2010 року під позивним “Гайдамака”.

“Я був завербований Олександром Скіпальським, який був головою Головного управління розвідки Міноборони, а також він був заступником голови СБУ”, – сказав чоловік на відео.

Як повідомляє BBC Україна, колишній генерал-лейтенант СБУ Скіпальський заперечив усе це, і наголосив, що з 2008 року перебуває на пенсії.

“Я його не знаю. Я з 2008 року перебуваю на пенсії і (2010 року. – Ред.) вже не мав стосунку до служби”, – сказав Скіпальський.

Чоловік у відео  стверджує, що саме за завданням СБУ проник у політичні та бізнесові кола Росії, а також мав налагодити співпрацю з місцевими спецслужбами.

“Увесь цей шум, пов’язаний зі списками журналістів, громадських діячів – це не що інше, як спецоперація СБУ, яка, по-перше має на меті спробу ліквідації російського опозиційного журналіста-блогера, аби продемонструвати російський слід”, – сказав він.

Пивоварник додав, що у випадку загрози його життю, публікуватиме нові “компроментуючі матеріали”.

Зазначимо, що організатор замаху на Бабченка Борис Герман теж на початку слідства та суду назвав себе агентом СБУ.

Нагадаємо, в ніч на 30 травня з’явилося повідомлення, що в Києві нібито вбили відомого політемігранта, колишнього російського, а нині вже українського, журналіста та блогера Аркадія Бабченка. Пізніше стало відомо, що вбивство було інсценованим в межах спецоперації СБУ.

Syla.news 

401 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up