Оплата послуг в один клік: у міській раді представили напрацювання “Порталу мешканця Львова”

На Порталі буде представлено більше 250 послуг та сервісів для персональної взаємодії користувача з органами влади. Проект запустить Львівська міська рада спільно з Mastercard. Серед послуг електронного кабінету будуть доступні реєстрація фізичної особи підприємця, реєстрація місця проживання, приватизація, присвоєння поштових адрес, видача довідок, надання дозволів, реєстрація декларацій тощо.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

Як зазначає заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, портал є інтегратором різних сервісів. Кожен мешканець матиме всю історію стосунку з містом.

Також на порталі буде змога оплатити послуги онлайн.  Здійснювати оплату в один клік можна за допомогою онлайн-гаманця Masterpass, що зберігає дані карток різних платіжних систем та дозволяє платити без потреби щоразу вводити дані банківської картки. Наприклад, через Masterpass можна оплатити паркування, не виходячи з машини.

«Ми багато попрацювали над цим продуктом. Наш кабінет мешканця перетворюється на портал, у якому буде набагато більше послуг та можливостей. Ми  попрацювали над входом в кабінет, портал стане зручнішим для мешканців. Це буде новий продукт, що відповідає запитам усіх технологій, запитам мешканців. Ми впевнені, що всі будуть отримувати задоволення від його використання. Також завдяки цьому продукту ми зможемо розвантажити ЦНАПи», – розповіла начальник управління ІТ ЛМР Марта Романяк.

Створенню онлайн-порталу передувало опитування серед мешканців Львова, щоб визначити найзатребуваніші серед людей функції для розвитку майбутнього проекту.

Як зазначають розробники проекту, в електронному кабінеті можна оплачувати комунальні послуги, штрафи, купляти квитки.  Серед додаткових функцій є можливість звернутися в онлайн-формі до посадовця будь-якого рангу.

Зараз портал перебуває на стадії проектування та дизайну, повний запуск проекту очікується наступного року.

Христина Генсьорська, Syla.news

298 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up