IT-індустрія дає понад 3% ВВП Україні, - Гройсман

IT-індустрія дає понад 3% ВВП Україні, – Гройсман

Індустрія інформаційних технологій в Україні посідає третє місце за обсягами експортної виручки.

Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у привітанні працівників української ІТ-індустрії з Днем програміста.

«Сьогодні індустрія інформаційних технологій в Україні це: понад 120 тис. високооплачуваних робочих місць, кількість яких постійно зростає; третє місце за обсягами експортної виручки, понад 3% ВВП країни. Пишаюся українськими талантами!» – наголосив Гройсман.

Він додав, що завдяки своїм знанням, навичкам та наполегливості нашим співвітчизникам вдалося з нуля побудувати одну з найпотужніших галузей країни, визнану у всьому світі.

Читати також:  Економіка в Україні сповільнила зростання - НБУ

День програміста відзначають у 256-ий день року (у високосний рік це 12 вересня, а у невисокосний – 13 вересня). Свято неофіційно відзначається в Україні та ряді інших країн, включаючи Аргентину, Ізраїль, Бангладеш, Чилі, Бразилію, Мексику, Австрію, Німеччину, Канаду, Китай, Хорватію, Чехію, Францію, Індію, Бельгію, Австралію, Польщу, Румунію, Ірландію, Італію, Сербію, Словенію, Велику Британію та США.

Читати також:  Мінекономіки спрогнозувало падіння ВВП у 20202 році

Syla.news

469 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up