IT-індустрія дає понад 3% ВВП Україні, – Гройсман

Індустрія інформаційних технологій в Україні посідає третє місце за обсягами експортної виручки.

Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у привітанні працівників української ІТ-індустрії з Днем програміста.

«Сьогодні індустрія інформаційних технологій в Україні це: понад 120 тис. високооплачуваних робочих місць, кількість яких постійно зростає; третє місце за обсягами експортної виручки, понад 3% ВВП країни. Пишаюся українськими талантами!» – наголосив Гройсман.

Він додав, що завдяки своїм знанням, навичкам та наполегливості нашим співвітчизникам вдалося з нуля побудувати одну з найпотужніших галузей країни, визнану у всьому світі.

Читати також:  Три відсотки. МВФ поліпшив прогноз зростання економіки України

День програміста відзначають у 256-ий день року (у високосний рік це 12 вересня, а у невисокосний – 13 вересня). Свято неофіційно відзначається в Україні та ряді інших країн, включаючи Аргентину, Ізраїль, Бангладеш, Чилі, Бразилію, Мексику, Австрію, Німеччину, Канаду, Китай, Хорватію, Чехію, Францію, Індію, Бельгію, Австралію, Польщу, Румунію, Ірландію, Італію, Сербію, Словенію, Велику Британію та США.

Читати також:  В США висловили підозру про фальсифікацію темпів економічного росту Китаю

Syla.news

372 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up