Експерти розповіли, що робити у випадку отруєнь у закладах масового харчування

За останні декілька місяців на Львівщині часто фіксували випадки масових отруєнь, зокрема, більшість із них серед туристів, що відпочивали у готельно-ресторанних комплексах. У Департаменті міжнародного співробітництва і туризму зазначають, що постраждалим варто подавати скаргу. 

В Львівській ОДА розповіли, що у випадку отруєння у закладах масового харчування постраждалим варто писати заяву-скаргу. Оскільки звичайні перевірки відбуваютьза за графіком, то позачергові можуть бути зініційовані лише якимись випадками.

“Тут питання свідомості туристів. Якщо ви постраждали, то треба йти до кінця” , – зазначають в департаменті. 

В більшості випадків постраждалі, вилікувавшись, полишають ситуацію безкарною.

“Наприклад, у випадку із одеськими туристами, що звернулись до лікарні зі скаргою на отруєння, перебуваючи у Сколівському районі. Ми зв’язались із ними у телефонному режимі, і вони відмовились подавати скаргу, тому що в них все пройшло”, – зазначили члени комісії міжнародного співробітництва і туризму.

Також вони пояснили, що часто туристи самі несуть відповідальність за свої отруєння, не зберігаючи їжу належним чином.

“Ми відслідковуємо всі ці ситуації  і спілкуємося із власниками закладів, в якому туристи споживають їжу, але доволі часто вони ще й вживають їжу самостійно, яку з собою привозять. Неодноразово було, що в готельних комплексах, де не було відповідних умов для зберігання привозять власну їжу, тому відповідальність у даному випадку повинна бути двосторонньою”, –  йдеться у повідомленні.

Раніше члени Комісії міжнародної співпраці та туризму Львівської облдержадміністрації порадили як діяти у випадках проблем із авіаперевізником

Наталія Козак, Syla.news

 

292 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up