Денісова заявила про невідповідність е-декларування законодавству України

Український омбудсмен Людмила Денісова оскаржила норми закону України “Про запобігання корупції”, адже, за її словами, вони порушують право на приватне життя людини, принцип рівності громадян. Таким чином Конституційний суд України почав провадження щодо обов’язку антикорупційних активістів заповнювати електронні декларації.

Про це Денісова повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

У середу, 12 вересня, Конституційний суд об’єднав у справу провадження щодо конституційності окремих положень закону “Про запобігання корупції”, відкриті за поданнями уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової та ще 65 народних депутатів.

“Вважаю, що оскаржувані норми Закону України “Про запобігання корупції”, за які Верховна Рада проголосувала ще у березні минулого року, не відповідають Основному Закону. Вони встановлюють додаткові обмеження дискримінаційного характеру, порушують право людей на особисте і сімейне життя, принцип рівності громадян та багато інших основоположних засад. До того ж, додаткове навантаження на громадянське суспільство в Україні суперечить європейським цінностям, до запровадження яких ми так прагнемо”, – написала Денісова.

Також вона оприлюднила ухвалу КСУ про відкриття провадження та скликання засідання Великої палати суду.

“Відкрити конституційне провадження у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України п. 5 ч. 1 ст. 3, абзацу третього ч. 3 ст. 45 Закону України “Про запобігання корупції” від 14 жовтня 2014 року”, – йдеться у документі.

Нагадаємо, нещодавно Людмила Денісова вимагала незалежного медогляду для Олега Сенцова. 

Syla.news 

 

299 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up