Успішна кар’єра: у Львові розпочнеться молодіжний проект Skills Lab

Центр «Розвиток КСВ” і Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України розробили  програму Skills Lab: Успішна кар’єра. Проект триватиме з 25 вересня по 20 листопада.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

До програми заходу входять 8 зустрічей, присвячених особистісному розвитку. До участі запрошують осіб від 16 до 35 років, які прагнуть ефективно спланувати кар’єрний шлях. Частина занять відбуватиметь у співпраці з компаніями, які стали підписантами Пакту заради молоді: Lifecell, Syngenta, EY, Park Inn, Nestle і Сoca-Cola.

Участь у заході безкоштовна, реєстрація триватиме до 18 вересня. Для участі у проекті відберуть 30 осіб. Офіційне відкриття проекту 25 вересня у приміщенні Львівської ОДА.

Заняття відбуватимуться по вівторках та четвергах у Львівському обласному молодіжному центрі (вул. Винниченка, 12) з 17:00 год.

Зареєструватись можна тут.

Syla.news

532 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up