Удар у відповідь: до Азовського моря прямує артилерія і ракетні війська

Генеральний штаб зайнявся посиленням угруповання Збройних сил на Азовському напрямку, включаючи Сухопутні війська.

Ці дії слід розглядати, як відповідь на агресію Росії в Азовському морі.

Таку інформацію повідомив в профілі на Фейсбуці командувач Сухопутними військами Збройних сил України генерал-полковник Сергій Попко.

“З цією метою проводимо здійснення заходів щодо забезпечення повного контролю ситуації в регіоні, підтримки дій корабельного угруповання, гарантування надійної оборони морського узбережжя”, – зазначив він.

Уточнюється, що буде організовано регулярну присутність і контроль району силами загальновійськових бригад і бригад територіальної оборони, підрозділів ракетних військ і артилерії, підрозділів військової авіації.

Слід нагадати, що Збройні сили України почали на машинах перекидати малі броньовані артилерійські катери в акваторію Азовського моря в ході виконання постанов РНБО. Наприклад, у Бердянську був помічений автотрейлер малого броньованого артилерійського катера ВМС України. В Азовському морі малі броньовані форми будуть найпотужнішими одиницями.

До кінця року планується створення повноцінної військово-морської бази ВМС ЗСУ. У майбутньому, до того ж, заплановано створення катерного дивізіону з подальшим розгортанням сил і засобів.

Syla.news

599 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up