У Windows 10 своєрідно викорінили головний недолік

Користувачі Windows 10 скаржились на самовільне перезавантаження комп’ютера, якщо операція не була відкладена вчасно. Microsoft викорінила цю проблему, але доволі своєрідним способом.

Про це повідомляє seMobile.

Користувачі десятого «віндовса» постійно скаржаться на те, що їхній комп’ютер самовільно перезавантажується в разі, якщо вони не встигли відкласти цю операцію. Наприклад, якщо відволіктися на кілька хвилин, то повернувшись за комп’ютер можна застати його в уже перезавантаженому стані, в результаті якого всі незбережені дані були втрачені, а самим ПК неможливо користуватися, тому як він встановлює на себе оновлення. Цей процес триватиме від декількох хвилин до декількох годин.

На радість всіх користувачів, компанія Microsoft нарешті вирішила викорінити цю проблему, але своєрідним чином.

Для цього в збірку 17723 операційної системи Windows 10 була додана підтримка спеціального штучного інтелекту. Він за рахунок машинного навчання аналізує найбільш оптимальний час для установки апдейтів, щоб це ніяк не завадило користувачеві.

Адже іноді оновлення могли почати встановлюватися навіть в розпал робочого дня, що просто недопустимо.

Фірмовий ШІ від Microsoft сам прогнозує час для перезавантаження комп’ютера або планшета, щоб встановити на нього оновлення. Керівник програми Windows Insider Дона Саркар зазначила, що компанія провела безліч внутрішніх тестів, які довели високу ефективність такої системи.

Чим більше користувач використовує Windows 10 з підтримкою такої функції, тим краще ОС буде розуміти, коли краще за все проводити встановлення оновлень, яке завжди супроводжується перезавантаженням.

Syla.news

366 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up