У США відмовляються від 5G через побоювання захворіти на рак

Міська влада невеличкого каліфорнійського містечка Мілл-Велл заборонила встановлювати антени для мережі 5G у житлових районах. Причиною заборони стали побоювання місцевих мешканців, що мережа може викликати захворювання на  рак.

Про це повідомляє TechCrunch.

Згідно з рішенням, обмеження та заборони для всіх майбутніх заявок на телекомунікаційне обладнання 5G у місті вже почали діяти. За даними міської влади, вона отримала 145 листів від громадян, які проти розвитку цієї технології, у порівнянні з п’ятьма листами на її підтримку.

Блокування на розширення 5G не є новим для цього регіону. Інші міста, включаючи Сан-Ансельмо та Росс, ухвалили аналогічні рішення.

Читати також:  Китай заявив про початок розробки мережі 6G

Одна з моделей мережі п’ятого покоління передбачає використання невеликих антен, що підтримують існування “малих сот”. Це збільшує пропускну спроможність мережі та якість з’єднання, зменшуючи витрати на інфраструктуру, електроенергію та установку самих антен. Крім того, від “малих сот” виходить менше випромінювання

“Телекомунікаційні компанії переконують що антени не мають негативного впливу на здоров’я людей, хоча Департамент охорони здоров’я Каліфорнії попередив про можливі наслідки для здоров’я персональних стільникових антен. Проте, зменшення випромінювання від 5G антен в порівнянні з 4G антенами, імовірно, практично нівелює будь-які впливи цієї технології на здоров’я”, – йдеться у матеріалі TechCrunch.

Попри те, що в різних муніципалітетах виникають схожі проблеми, вони не поширюються на глобальному рівні. Китай, завдяки таким компаніям, як Huawei, інвестує мільярди доларів для розробки та побудови інфраструктури 5G, сподіваючись “викрасти” галузь з США, яка є лідером на ринку технологій 4G.

Читати також:  Південна Корея запустила 5G на всю країну

Syla.news

401 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up