У Львові розпочались змагання з лучного спорту

Вчора, 11 вересня, стартував міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота Осінь».  У Львові змагання проходять вже 55-ий раз.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Турнір відбувався на стадіоні «Динамо» (вул. Янева, 10). У змаганнях беруть участь 250 лучників з України, Польщі, Білорусі, Великобританії та Ізраїлю. Організаторами заходу є Львівська обласна федерація стрільби з лука спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради та ЛКП «Спортресурс».

«Ці змагання мають дуже далеку історію, яка починається ще з 60-х років. Це дійсно знакова подія для львівського спорту. Знаковим є те, що ми будемо проводити фінальну частину біля Оперного театру, і львів’яни та гості міста зможуть подивитися на цей прекрасний вид спорту в центральній частині міста. Це буде вперше біля Оперного театру, і це є надзвичайна популяризація спорту і здорового способу життя», — зазначила під час урочистого відкриття турніру начальник управління молоді та спорту ЛМР Ксенія Пилипів.

Змагання у Львові триватимуть до 18 вересня.

Syla.news

268 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up