Три способи як не захворіти на діабет, – Супрун

Захворюваність на діабет постійно зростає. Міністр охорони здоров’я Уляна Супрун знайшла три способи, які допоможуть зменшити ризик захворіти.

Про це вона написала на Facebook-сторінці.

Діабет можуть спричинити не лише генетичні фактори. Великий внесок у це роблять малорухлівість, незбалансоване харчування та наявність надмірної ваги.

Попередити розвиток діабету і навіть сповільнити прогресуванняможна зі зміною раціону харчування та фізичною активністю.

Уляна Супруна дала декілька порад, які допоможуть зменшити ризики появи діабету, зокрема:

  • Зменшити споживання або взагалі відмовитись від добавок цукру та попередньо оброблених продуктів харчування, включно з обробленими зерновими продуктами. Краще замінити на цільнозернові.
  • Збільшити споживання клітковини – овочів та фруктів. Фрукти та овочі, які не містять крохмалю, повинні складати щонайменше половину щоденного раціону.
  • Бобові культури, такі як сочевиця, боби, нут, горох, також містять багато клітковини та корисного для здоров’я рослинного білка. Люди, які їдять багато продуктів з високим вмістом клітковини, як правило, з’їдають менше калорій, не набирають надмірної ваги, а отже мають менший ризик розвитку діабету.

Нагадаємо, що нещодавно міністр втрутилась у розбірки, що тривають в університеті Богомольця.

Syla.news

384 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up