Супрун втрутилася у розбірки в університеті Богомольця

У навчальному закладі триває «війна» виконувачів обов’язків ректора.

В Міністерстві охорони здоров’я України вирішили підтримати Олександра Науменка на посаду виконувача обов’язків ректора вишу. Такий наказ підписала очільниця відомства Уляна Супрун.

За повідомленням прес-служби МОЗ, від Міністерства вже подали апеляційну скаргу на ухвалу Окружного адміністративного суду міста, який своїми рішеннями фактично блокує роботу Національного медичного університету.

«Надходять численні повідомлення про репресії проти студентів та викладачів з боку прихильників екс-керівниці НМУ Катерини Амосової. МОЗ України вважає такі дії неприпустимими. Усі працівники університету, яких зараз «звільняють» через їхню відмову підтримати незаконні дії та накази Ярослава Цехмістера, який називає себе «в.о. ректора», звільнені незаконно.

МОЗ України закликає постраждалих від свавілля незаконного керівництва НМУ звертатися за юридичною допомогою за телефонами (044) 253-48-60, (044) 425-05-26 та за електронною адресою [email protected] У темі листа потрібно зазначити «Звільнення. НМУ», а у листі — свої ім’я, прізвище та по-батькові, посаду, з якої були «звільнені», та суть питання (яка допомога потрібна)”, — повідомляє прес-служба відомства.

Syla.news

330 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up