Молодіжна столиця-2018: “Кожна людина просто приречена бути успішною”

У Львові завершився перший Всеукраїнський форм “Молодіжна столиця України-2018”. Впродовж двох днів понад 1500 лідерів молодіжної думки, підприємців та представників органів місцевого самоврядування обговорювали важливі питання розвитку сучасної України, бізнесу, а ще – обмінювались практичним досвідом. Теми для дискусії учасники обирали самостійно, шляхом голосування в Інтернеті. 

“В нас було завдання зробити форум так, аби гості зі всієї України могли приїхати і подивитись, чому саме це місто стало столицею. Ми поставили перед собою ряд завдань, аби дізнатись думку людей. Не лише львів’ян, але й всіх інших мешканців України. Через Інтернет ми дізнавались чого саме бракує молоді, що молодь хоче почути, або що їй цікаво”, – пояснив організатор “Молодвіжу”, голова організації “Пласт Львів” Матвій Дух.

Опитування свідчить, що більшість учасників хотіли б почути історії успіху молодих активних людей та отримати від них поради щодо його досягнення.

“Кожна людина просто приречена бути успішною. Це покликання кожного –  реалізувати себе. Якщо людина не успішна, то вона вже не живе, будучи живою. Тому краще жити. Весь час жити”, –  пояснив підприємець та громадський активіст Віталій Ковтун.

Він зауважив, що успіх варто шукати будь-якої миті, та порекомендував щодня докладати зусиль, аби “робити хоча б трішки більше, ніж робили вчора, щоб рухатись вперед”.

“Коли ми дихаємо успіхом як повітрям, пропускаємо його через себе, даємо можливість нашому життю діяти через нас. Не лінуватися,  не нарікати, а діяти, впливати, формувати навколо себе цей простір, перемагати самих себе. То чим це відрізняється від релігії? В мене є до вас спекулятивна пропозиція: зробіть успіх своєю релігією” – радить Віталій Ковтун.

Також в межах форуму відбувся пітчинг проектів та стартапів, присвячених соціальному підприємництву.

Нагадаємо, що підготовка до першого Всеукраїнського форуму  “Молодіжна столиця України-2018” тривала понад 3 місяці. 

Підготували Марта Лазарчук та Наталія Козак, Syla.news

 

539 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up