Жителі області зможуть відслідковувати будівельні роботи за допомогою онлайн-ресурсу

Відтепер мешканці області зможуть відслідковувати виконання будівельних робіт за допомогою нової інтерактивної карти. 

Відтепер мешканці Львівщини зможуть самостійно проводити своєрідний моніторинг виконаних ремонтних робіт на об’єктах інфраструктури, і, відповідно реагувати у випадку їх невиконання. Це відбуватиметься за допомогою нової спеціальної інтерактивної карти.

“Карта реалізована на платформі Open Budget – безкоштовного програмного забезпечення, яке надає всім областям України і будь-якому населеному пункту відслідковувати всі об’єкти інфраструктури, на яких проводять ремонт з додатковою інформацією про стан ремонтних робіт”, – пояснює заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко.

Громадськість від тепер матиме змогу висловити свою думку щодо виконання робіт та поскаржитись, якщо вони здійснюються неналежним чином.

«Клікнувши на кнопочку «Подати скаргу на неналежну якість ремонту», ви можете описати у вашому зверненні чому ви вважаєте, що ремонт неякісний, додати фотоматеріали, залишити відповідно свої контактні дані і ця скарга автоматично надійде у відділ звернень громадян. Це вже працює. І важливо, щоб сьогодні люди за допомогою карти могли побачити, які об’єкти будуються на їхній вулиці, в селі, висловити свою думку щодо якості цих ремонтних робіт”, – зазначила заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко.

Вона також додала, що наразі ремонтується 1800 об’єктів, тому завжди виїжджати на кожен із них не завжди є можливість. Однак кожен мешканець області може спостерігати зміни, висловлюючи свою думку, скаргу чи незадоволення через онлайн ресурс. на ці звернення реагуватимуть відповідні департаменти та при потребі залучатимуть правоохоронні органи для належного виконання ремонту об’єктів.

Наразі, онлайн-карта будівельних робіт вже доступна за посиланням на сайті Львівської ОДА.

Syla.news

333 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up