Влада Росії намагалась приховати техногенну катастрофу на кримському “Титані”

Хімічні викиди на кримському заводі “Титан” відбулися внаслідок техногенної катастрофи, яку окупаційна влада хотіла приховати.

Про це заявив перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юсуф Куркчі в прямому ефірі “Свободи слова” на ICTV, передає кореспондент Укрінформ.

“Факти свідчать про те, що це була техногенна катастрофа. Які причини виникнення її на виробництві? Це може бути комплекс причин: від порушення технологічної карти закінчуючи порушенням правил використання брудних речей (на заводі, – ред.) і так далі”, – сказав він.

За його словами, окупаційна влада Криму намагалася приховати викид на титановому заводі.

“Маючи надію на те, що це був одноразовий викид, окупанти спробували замовчати ці події. Але факти говорять про те, що це була протягнута у часі техногенна катастрофа”, – зазначив Куркчі.

Він додав, що наразі компетентні органи чекають з Миколаївського інституту землі результатів аналізу перших заборів поверхні землі, які були взяті два тижні тому.

Syla.news

275 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up