У компанії Apple запатентували систему “розумних” фар

Американська корпорація отримала патент на систему, яка дозволить виділяти світлом об’єкти на узбіччі. 

Про це повідомляє ТСН.

У компанії Apple давно займаються розробкою інновацій і черговий патент вони отримали на інноваційну систему власної розробки. Система дозволить в автоматичному режимі визначати і виділяти об’єкти, які з`являються на траєкторії руху і поруч і становлять загрозу для руху.

Комплекс освітлювальних елементів стане кінцевим пунктом для інформації, яку будуть збирати датчики і сенсори розташовані спереду і з боків автомобіля. Крім того, система дозволить змінювати потік світла і його інтенсивність, щоб забезпечувати кращу видимість об’єктів.

Повідомлення будуть проектуватися на лобове скло або на екран шолома мотоцикліста.

Проте, реєстрація патенту, означає тільки появу самої ідеї, а ось терміни і можливості реалізації таких розробок знаходяться під питанням.

Нагадаємо, що страховим інститутом дорожньої безпеки США (IIHS) були проведені випробування оптики. Невідповідність нормам завадило сорока моделям різних виробників отримати максимальні оцінки безпеки Top Safety Pick.

Syla.news

364 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up