Ryanair скасував 150 рейсів через страйк робітників у Німеччині і попередив про звільнення

Ірландський лоукостер Ryanair попередив про можливі звільнення та закриття кількох баз у Німеччині. Це пов’язано зі страйком співробітників авіакомпанії.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Німецька профспілка пілотів Vereinigung Cockpit та профспілка бортпровідників Verdi оголосили на середу, 12 вересня, 24-годинний страйк. Через страйк Ryanair доведеться скасувати у цей день 150 з 400 рейсів з та до аеропортів Німеччини. Пасажирів, яких торкнеться скасування рейсів, поінформують. Вони зможуть перебронювати квитки на інші рейси.

Страйкарі місяцями вимагають від авіакомпанії кращої оплати праці та поліпшення робочих умов. Ірландська авіакомпанія наполягає, що суперечка з німецькими пілотами повинна бути врегулювана через ірландського посередника. Однак профспілка Vereinigung Cockpit вважає, що той “може не мати достатніх знань німецького законодавства і тому не має права бути арбітром”

У заяві Ryanair йдеться, що раптово оголошений страйк може зруйнувати бізнес авіакомпанії у Німеччині та, якщо він продовжиться, призведе до скорочення кількості баз та робочих місць на німецькому ринку.

Відомо, що пілоти Ryanair та бортпровідники вже провели страйки в Італії, Португалії, Іспанії, Бельгії, Німеччині, Швеції та Нідерландах. За минулі два тижні профспілки в Ірландії та Італії змогли домовитися з авіаперевізником.

Syla.news

316 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up