Некорисний сік: дієтологи розповіли, що шкодить здоров’ю

Улюблені багатьма фруктові соки і смузі можуть нашкодити здоров’ю. Наприклад, тим, що зводять нанівець всі зусилля, що вживаються людьми на дієті. Про небезпеку фруктових соків розповіла головний дієтолог Департаменту охорони здоров’я столиці Антоніна Стародубова.

За словами Стародубової, фруктові соки, в тому числі й свіжі, містять у собі багато легкозасвоюваного цукру. При цьому, на відміну від цільних фруктів, соки не містять клітковини, яка б уповільнювала всмоктування цукру.

Велика кількість цієї речовини сприяє істотним стрибкам цукру в крові, викиду інсуліну і “вовчому” апетиту, який точно не допоможе тим, хто на дієті.

“Замість соків, у тому числі свіжих, краще з’їсти фрукти, ягоди або овочі, тому що за рахунок цього можна збагатити раціон корисними харчовими волокнами, вітамінами та мікроелементами”, – порадила Антоніна Стародубова.

До цього дослідження вчених з Прінстонського університету завершилося вердиктом фахівців про те, що фруктові соки дуже небезпечно вживати натщесерце. У такому разі соки фактично знищують мікрофлору кишечника.

Також є дані про те, що звичка пити фруктові соки у великій кількості щодня підвищує ризик померти через серцеву патологію.

Вчені стверджують, що питво перемішаних із цукром соків змушує внутрішні системи організму задіяти додаткові ресурси для стабілізації цукру. У кінцевому результаті це послаблює імунітет.

Марта Лазарчук, Syla.news

389 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up