Кубок Львова з триатлону стане традиційною спортивною подією міста, – організатори

Відкритий Кубок Львова з триатлону зібрав у місті близько 400 спортсменів. Серед учасників були люди різних вікових категорій – від малого до старого. Організатори запевнили, що від цього року турнір стане традиційною спортивною подією міста.

Найбільш видовищною частиною відкритого Кубка Львова стали змагання професіоналів. Їм приготували олімпійську дистанцію. Чоловіки та жінки стартували одночасно і мали здолати 1,5 км.

Згодом триатлоністи повинні були здолати на велосипедах дистанцію 40 км.

Останнім етапом випробувань був біговий.

Учасники мали здолати 10-кілометрову відстань.

Найшвидше зі всіма завданнями вдалося впоратися багаторазовому чемпіону України Сергію Курочкіну.

“Тактики ніякої не було. Вдалося відірватися на плаванні. Але, на жаль, не зміг сам їхати на велоетапі, хлопці наздогнали групою. І вже з ними ми їхали гонку. А на біговому етапі вдалося відірватися з перших метрів і зберегти перевагу”, – розповів спортсмен.

Серед жінок першість здобула атлетка Софія Прийма.

“Насправді, дуже важко було через бруківку. Всі знають, що у Львові її багато, а на біговому сегменті її було дуже багато! От, мабуть, найскладнішим був саме біговий етап”, – каже дівчина.

Масштабний турнір із триатлону у Львові провели вперше. Однак організатори запевняють, що планують зробити його традиційним.

Крім того, у Львові планують провести міжнародні змагання Ironman.

Syla.news 

347 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up