Денісова вимагає незалежного медогляду для Олега Сенцова

Український омбудсмен Людмила Денісова заявила, що не вірить жоному слову РФ і вимагає незалежного медогляду політв’язня Олега Сенцова. 

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

10 вересня стало відомо, що у Сенцова погіршився стан і почалася гіпоксія – нестача кисню мозку та серцю. Політв’язень написав заповіт на свою творчість.

“Знову отримала жахливу звістку. У Олега Сенцова погіршився стан здоров’я. До довгого списку тяжких діагнозів додалася гіпоксія. Мозку та серцю Олега не вистачає кисню. Від цього у його голові – туман, все тіло німіє. Я не вірю жодному слову РФ. Вони лише роблять гучні заяви, що стан здоров’я українського політв’язня на 121 дні голодування не погіршився”, – йдеться у повідомленні. 

Проте водночас вона зазначила, що не має жодного офіційного підтвердження.

“Олег Сенцов на межі. Інакше він не написав би заповіт на свою творчість. Але незламний, вперто бореться за долі усіх політв’язнів. Я хочу бачити медичну довідку щодо стану здоров’я Олега Сенцова від незалежної медичної комісії. Я маю переконатися в тому, що він отримає необхідну йому допомогу”, – пише Денісова.

Згодом вона додала, що вже неодноразово зверталася з цією проблемою до омбудсмена Російської Федерації Тетяни Москалькової та до Голови Ради при президентові з розвитку громадянського суспільства та прав людини Михайла Федотова.

Syla.news

327 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up