Вічний годинник – новий винахід автралійських вчених (відео)

Австралійські дослідники Інституту фотоніки та удосконаленого зондування винайшли годинник, який здатний пропрацювати 40 мільйонів років без перерви.

Про це повідомляє CNET.

У повідомленні йдеться, що над створенням механізму, науковці працювали протягом двадцяти років. Окрім того, він у 1000 разів точніший, за будь-які інша системи, які існують  сьогодні, і цокає 10 мільярдів разів за одну секунду.

Свій винахід вони назвали Cryoclock, що перекладається, як “Сапфіровий годинник”, оскільки зроблений він з 12000-каратного сапфірового кристала. Під час створення механізму для годинника, кристал охолоджують до -267 градусів Цельсія, що лише на кілька градусів вище абсолютного нуля.

Точність у часі – важливий аспект систем електроніки, які ми використовуємо щодня, наприклад, GPS. Однак головною особливістю Cryoclock є його підвищення чутливість до радіохвиль та радіосистем, які регулярно використовують оборонні сили Австралії.

Зауважимо, що це вже не вперше коли створюють такі надзвичайні механізми вимірювання часу. У 2014 році науковці змогли винайти механізм, який здатний працювати близько 5 мільярдів років без перерви та без втрати жодної секунди.

Syla.news

432 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up