Український військовий передав президенту примірник підпільної газети з ДНР

Звільнений з полону бойовиків на Донбасі український військовий Олексій Кириченко учора у Вінниці подарував президенту саморобну газету, яку таємно малював у Макіївській колонії. Самвидав він назвав “Тюремний укроп”, а випуск — “пілотно-підпільний”.

Про це повідомляє Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

“Тюремний Укроп” – відтепер найдорожча для мене газета. Примірник самвидаву, який отримав від Олексія Кириченка, – це свідчення незламності духу українців, які протистоять російській агресії”, – йдеться у повідомленні. 

Він додав, що газета зберігатиметься у його кабінеті, де її зможуть побачити дипломати та іноземні гості, які прибувають з візитом до України.

“Ми продовжуємо боротьбу та робимо все для звільнення українських заручників Кремля”, – наголосив президент. 

“Під час візиту Петра Олексійовича Порошенка у Вінницю мені випала нагода подякувати йому за підтримку у оздоровленні моїх рідних та ті зусилля, які влада прикладає для звільнення полонених”, – розповів військовий Олексій Кириченко. 

Також він додав, що подарував Президенту України примірник газети, яку видавав у полоні, щоб підтримати наших хлопців.

“Сподіваюсь скоро побачити на волі Пантюшенко, Корінькова та Глондара”, – повідомив він. 

Кириченко перебував у полоні бойовиків «ДНР» від серпня 2014 року після боїв на Савур-Могилі.

Востаннє обмін заручників відбувся 27 грудня 2017 року. Це перший за два роки та найбільший обмін. За даними СБУ, на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини.

Нагадаємо, нещодавно Порошенко обговорив із Міністром закордонних справ Норвегії наступні кроки у звільненні українських політв’язнів Кремля.

Syla.news

282 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up