У Львові нагородили учасників міжнародних змагань з триатлону

У Львові нагородили учасників міжнародних змагань з триатлону

9 вересня, у неділю, у Львові відбулись міжнародні змагання Lviv Triathlon Cup. У змаганнях взяли участь атлети зі всієї України та з-за кордону. Переможців та призерів нагороджували на площі перед Оперним театром. Призовий фонд турніру 124 тис. гривень. 

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

Міжнародні змагання Lviv Triathlon Cup відбувалися на різних дистанціях: забіг на 200 м, 300 м та 500 м, велозаїзд на 4 км, забіг на 1 км, заплив учасників на озері Колиба, велозаїзд та забіг на 10 км.

У Львові нагородили учасників міжнародних змагань з триатлону

Переможців та призерів Lviv Triathlon Cup 2018 нагороджували грамотами, цінними призами та грошовими винагородами.

Всі спортсмени, які фінішували, відзначені пам’ятними медалями. Призовий фонд турніру 124 тис. гривень.

У Львові нагородили учасників міжнародних змагань з триатлону

Організаторами змагань є Федерація триатлону Львівської області спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради. На проведення цього заходу з міського бюджету Львова виділено фінансову підтримку в сумі 300 тис. гривень.

Кубок Львова з Тріатлону 2018 “Lviv Triathlon Cup 2018” — це cпортивна подія 2018 року. Перед учасниками змагань була задача подолати дистанцію 1,5 км – 40 км – 10 км. Змагання стартували з озера Колиба, що в смт Брюховичі, а фінішували – біля Оперного театру.

Тріатлон — олімпійський вид спорту, який включає у себе три складові: плавання, їзду на велосипеді та біг.

Syla.news

Коментувати

644 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up