У Львові нагородили учасників міжнародних змагань з триатлону

9 вересня, у неділю, у Львові відбулись міжнародні змагання Lviv Triathlon Cup. У змаганнях взяли участь атлети зі всієї України та з-за кордону. Переможців та призерів нагороджували на площі перед Оперним театром. Призовий фонд турніру 124 тис. гривень. 

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

Міжнародні змагання Lviv Triathlon Cup відбувалися на різних дистанціях: забіг на 200 м, 300 м та 500 м, велозаїзд на 4 км, забіг на 1 км, заплив учасників на озері Колиба, велозаїзд та забіг на 10 км.

Переможців та призерів Lviv Triathlon Cup 2018 нагороджували грамотами, цінними призами та грошовими винагородами.

Всі спортсмени, які фінішували, відзначені пам’ятними медалями. Призовий фонд турніру 124 тис. гривень.

Організаторами змагань є Федерація триатлону Львівської області спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради. На проведення цього заходу з міського бюджету Львова виділено фінансову підтримку в сумі 300 тис. гривень.

Кубок Львова з Тріатлону 2018 “Lviv Triathlon Cup 2018” — це cпортивна подія 2018 року. Перед учасниками змагань була задача подолати дистанцію 1,5 км – 40 км – 10 км. Змагання стартували з озера Колиба, що в смт Брюховичі, а фінішували – біля Оперного театру.

Тріатлон — олімпійський вид спорту, який включає у себе три складові: плавання, їзду на велосипеді та біг.

Syla.news

734 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up