Троє українців потрапили до рейтингу найвпливовіших людей моди

Українці Ася Мхітарян, Дмитро Євенко та Ольга Кирищук потрапили до рейтингу найвпливовіших людей моди за версією журналу The Business of Fashion 2018.

Про це йдеться на сайті видання.

Пара Асі Мхітарян та Дмитра Євенко – засновники Asthik Group та бренду Ienki Ienki. Зараз керують мультибрендовим магазином Asthik, онлайн-магазином asthik.com, київськими бутіками Valentino та Agent Provocateur.

Під їхнім контролем також торгові простори у ЦУМ та онлайн-журнал Buro 24/7 Україна. До рейтингу цього журналу вони потрапили вдруге.

null

Також жо числа найвпливовіших людей моди потрапила ще одна українка Ольга Кирищук. Вона заснувала журнал 1 Granary та платформи VOID. На цих сервісах молоді моделі можуть шукати собі роботу у індустрії моди.

Журнал Business of Fashion склали рейтинг ушосте. До нього потрапляють дизайнери, стилісти, директори модних брендів, моделі, журналісти та інші, хто впливає на індустрію моди.

Syla.news

303 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up