Президент привітав свою дружину з 34-ю річницею весілля

Президент Петро Порошенко під час святкових заходів до Дня Вінниці, 8 вересня, привітав свою дружину Марину Порошенко з 34-ю річницею весілля. З цієї нагоди він попросив місцевих вуличних музикантів зіграти мелодію з фільму “Ромео та Джульєтта”, яка звучала на першому побаченні президентського подружжя. 

Про це повідомляє прес-служба офіційного інтернет-представництва Президента.

“Є ще одна подія, про яку я по-людськи хочу сказати сьогодні вам, тисячам вінничанам та гостям міста, які сьогодні прибули разом з нами для того, щоб відсвяткувати цей день народження. 8 вересня для мене особисто є величезним святом – 34 роки тому в мене з Мариною було весілля. І сьогодні ми святкуємо річницю нашого весілля”, – розповів президент.

Під час прогулянки вулицями Вінниці президент разом з дружиною Мариною послухали музичні твори у виконанні місцевих музикантів.

“Дуже люблю свою дружину. І всім бажаю такого самого кохання, яке є в нас з Мариною”, – додав Петро Порошенко.

Також президент попросив музикантів виконати мелодію із фільму “Ромео і Джульєтта”. Петро Порошенко розповів, що похід на перегляд цієї картини був одним із перших його побачень з дружиною.

“Коли ми з Мариною ще зустрічалися ми пішли на перше таке романтичне побачення у кінотеатр. Тоді тільки вийшов фільм “Ромео і Джульєтта”. І для мене цей фільм, музика з цього фільму була як символ нашої любові ще до весілля”, – сказав президент.

Після виконання музичного твору Петро Порошенко подякував музикантам і цією мелодію привітав кохану дружину з річницею весілля.

“Дякую вінничани. Зі святом Вінниця і зі святом Марина Анатоліївна”, – сказав він.

Syla.news

 

370 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up