Майже півсотні людей переїхало із Криму до Херсону через погіршення стану здоров'я

Майже півсотні людей переїхало із Криму до Херсону через погіршення стану здоров’я

46 мешканців із окупованого Росією Кримського півострова переїхали до України через погіршення стану здоров’я. Імовірно, це пов’язано з хімічними викидами заводу “Кримський титан”.

Про це повідомили у прес-центр Держприкордонслужби Херсонської області, передає “5 канал“.

Всі ці люди, які перетнули контрольно-пропускні пункти “Чаплинка” і “Каланчак”, скаржилися на погане самопочуття, через що і прямували на Херсонщину по медичну допомогу.

Однак, прикордонники не підтверджують, але й не спростовують, що погіршення стану здоров’я людей пов’язано з викидами на кримському заводі.

“Ми не опитували, чи пов’язане погіршення стану здоров’я саме з забрудненням від заводу “Титан”. Але під час перетину адмінмежі вони вказували на те, що мають намір потрапити на материкову частину України у зв’язку з погіршенням стану здоров’я і хочуть звернутися до херсонських закладів охорони здоров’я”, – наголосив помічник начальника Херсонського загону ДПСУ Іван Шевцов. 

Водночас очільник Херсонської ОДА Андрій Гордєєв запевняє, що завод продовжує працювати попри запевнення російських ЗМІ, про його закриття.

Тим часом з селищ Херсонщини, які знаходяться на адмінмежі з Кримом, до Скадовська вивезли понад півтисячі дітей. Всіх їх вже обстежили і хвороб, що були би пов’язані з хімічними речовинами, не виявили. Наразі вони мають продовжити навчання у місцевих школах.

Syla.news

Коментувати

251 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up