У Львові відбулось свято до Дня фізичної культури та спорту

Урочистості пройшли 8 вересня біля пам’ятника Івану Франку. У заході взяли участь відомі спортсмени, представники спортивної галузі, зокрема представники 37 федерацій з видів спорту.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Те, що ми маємо можливість сьогодні на Львівщині святкувати День фізичної культури треба дякувати українському війську, що за тисячу кілометрів звідси оберігає наш спокій. Ми вдячні тим, хто зараз на фронті готовий захистити Україну та українців. Завжди пам’ятаймо, що уся та праця, яку вкладаєте у свій вид спорту зміцнює нашу державу», – звернувся до усіх присутніх голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Під час заходу шістьом фахівцям галузі фізичної культури і спорту оголосили подяку облдержадміністрації. До програми свята входили майстер-класи з різних видів спорту за участю зіркових гостей, “Олімпійська розминка”,  а також легкоатлетичні змагання за програмою комплексних Ігор Львівщини серед аматорів, ветеранів спорту та осіб з інвалідністю.

Також Олег Синюткавручив ключі та документи на право власності 22-місного автобуса Форд для потреб Львівської школи вищої спортивної майстерності.

Syla.news
353 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up