На Дніпропетровщині відкрили сучасну школу робототехніки

У закладі облаштують навчальний клас та лабораторію для проектування і виготовлення роботів. Учнями школи у місті Першотравенську можуть стати діти віком від 7 до 15 років.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

“Стрімкий розвиток інженерії вимагає підготовки фахівців нового формату з раннього віку. Тож у різних районах Дніпропетровщини в 2018 році ми облаштували декілька шкіл робототехніки. Там дітей долучають до високих технологій. Вони вчаться програмувати, створювати пристрої, а також застосовувати їх на практиці», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Робочі місця школярів обладнали новими меблями та технікою. Спланувавши у комп’ютерній програмі корпус робота, учні можуть його власноруч виготовити за допомогою лазерного станка, який розміщений у лабораторії.

Біля станка є декілька робочих місць  з обладнанням для  інженерів-початківців. Учні можуть користуватись паяльними станціями, молотками, електролобзиками, термоклейовими пістолетами, зручними силіконовими килимками для паяння та збирання деталей.

Важливо, що відвідувати заклад зможуть також діти з інвалідністю – для них у школі обладнали спеціальні робочі місця.  Заклад розрахований на навчання восьми груп – загалом близько 100 учнів.

Syla.news

 

372 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up