«Дій за клімат»: у Львові обговорили питання переходу на відновлювані джерела енергії

У рамках всесвітньої кліматичної мобілізації «Дій за клімат» екологічні активісти організували акцію за цілковитий перехід на відновлювані джерела енергії.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Все, що відбувається довкола нас, є прямими наслідками діяльності людини. Ми стали зачинателями прогресу колись, коли почали добувати копалини з надр Землі. Але ми не втратили можливість робити ці зміни і сьогодні — перейти на відновлювані джерела енергії, зменшивши шкоду, яку ми завдаємо довкіллю. Саме тому лекторій у Львові допоможе нам зрозуміти, що відбувається, як на різних рівнях ми можемо повпливати на ці зміни, а вже потім публічно висловити свої погляди, підписавши листівки з вимогами до влади міста перейти на ВДЕ», — коментує організаторка кліматичної акції у Львові Діана Попфалуші, координаторка ГО «За ЕКОрозвиток».

Мета заходу – встановлення діалогу з місцевою владою щодо  використання відновлюваних джерел енергії як основних  та припинення використання викопного палива.

Акція у Львові стартувала з кліматичного лекторію, який розпочався о 15:00 у приміщенні Інституту міста (пл. Ринок, 1, офіс 108). Лекторій відбувся у форматі 10−15 хвилинних спічів з дискусіями щодо особливостей адаптації міста до зміни клімату з боку різних галузей.

Спікерами/ками лекторію виступили:

— Діана Попфалуші, голова ГО «За ЕКОрозвиток», тема «Що таке зміни клімату та як вони стосуються нас»

— Валерія Кіт, активістка, тема «Екологічний слід. Що це таке і як наступати, щоб не затоптати планету»

— Тарас Ворко, депутат Львівської міської ради, тема «Відновлювані джерела енергії та заклади освіти»

— Руслан Хорін, представник «Go To-U», тема «Як електромобілі вплинуть на довкілля в середній та довгостроковій перспективі»

— Юлія Мельник, кампейнерка «350 org — Україна», тема «Як перейти місту на чисті джерела енергії до 2050 року»

Після лекторію акція продовжилась перед Ратушею, де активісти збирали підписи від містян під листівками за перехід міста Львова на 100% ВДЕ. Закінченням акції стала передача підписаних листівок представникам мерії.

Syla.news

435 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up