Запуск системи “Централь 103”: як зміниться робота бригад екстреної медичної допомоги

В Україні впроваджують  електронну систему «Централь 103».  Завдяки цій системі бригади екстреної медичної допомоги  швидше доїжджатимуть на місце події.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Систему у тестовому режимі запускають у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Харківській, Херсонській областях та місті Києві. Після впровадження системи у тестовому режимі планується  розробка єдиних вимог до оперативно-диспетчерських служб. Як повідомляють на сайті МОЗ, після завершення тестового режиму, регіони, у яких об’єднані оперативно-диспетчерські служби зможуть під`єднатись до центральної системи.

«В рамках проекту ми вперше отримаємо достовірну та прозору статистику в режимі реального часу і побачимо, на яких етапах виникають проблеми. На основі цих даних Агенція екстреної медицини зможе давати рекомендації щодо підвищення якості надання допомоги. Наприклад, це можуть бути рекомендації щодо необхідної кількості бригад в певному регіоні та місць їх розміщення. Так пацієнти будуть впевнені, що допомога прибуде вчасно», – говорить Роман Ланський, керівник проекту з оптимізації роботи оперативно-диспетчерських служб екстреної медичної допомоги.

Надалі «Централь 103» планують інтегрувати  у систему «Електронне здоров`я». У зв`язку з цим створять повноцінну медичну електронну картку пацієнта та забезпечать обмін даними між системою екстреної медицини та іншими рівнями надання медичної допомоги.

Syla.news

352 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up