За фактом забруднення атмосферного повітря в Криму та Херсонській області розпочато кримінальне провадження

Відповідно до повідомленням Херсонського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління Державної Прикордонної служби України працівниками прикордонної служби поблизу адміністративної межі між Херсонською областю та тимчасово окупованою територією України АР Крим – східна околиця села Преображенка Каланчацького району –  за допомогою хімічного детектору ChemPro-100і проведено виміри атмосферного повітря на наявність в ньому хімічних речовин.

Повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим.

За результатом дослідження повітря детектор зафіксував перевищення вмісту токсичної хімічної речовини.

Органами Національної поліції внесено відомості до ЄРДР за вказаним фактом та розпочато розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 241 КК України – забруднення атмосферного повітря.

На даний час ГУ Національної поліції в АРК та м. Севастополі та ГУ Національної поліції в Херсонській області проводяться першочергові слідчі дії, зокрема, допити свідків, направлення запитів до компетентних органів щодо наявності на території можливих джерел забруднення, а також до медичних установ про факти скарг громадян на погіршення стану здоров’я.

Як відомо, в ніч на 24 серпня на півночі Криму стався викид хімікатів з кислотонакопичувача заводу «Кримський титан». Кримські екологи та експерти дійшли висновку, що джерелом випаровування міг стати вміст кислотонакопичувача заводу через спеку і відсутність води з Північно-Кримського каналу. Через забруднення повітря збільшилась кількість звернень жителів до медичних закладів. Окупанти вирішили зупинити роботу заводу на два тижні, а також евакуювати дітей і жінок.

Згодом у населених пунктах Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області призупинили навчальний процес у школах та дитячих садках у зв’язку з екологічною ситуацією.

611 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up