У Британії відкрили найбільшу в світі офшорну вітряну електростанцію

Її потужність складає 695 МВт, що є достатнім для забезпечення енергією близько 600 000 домогосподарств.

Днями в Англії відкрили найбільшу в світі вітряну електростанцію Walney Extention. Про це йдеться на сайті компанії Orsted, яка володіє 50% нового підприємства.

Площа об’єкту становить 145 кв м, а турбіни вітроферми розміщуються в Ірландському морі, приблизно за 19 км від узбережжя острова Волні.

Потужність вітроелектростанції, як повідомляється складає 659МВт. Цього достатньо для забезпечення зеленою енергією 600 000 британських домогосподарств.

На новій електростанції використовуватимуться технології від двох провідних світових виробників: 47 турбін – від MHI Vestas та 40 – від Siemens.

«Великобританія є світовим лідером в галузі використання вітру, а Walney Extention демонструє неймовірну історію успіху галузі. Проект, який було завершено вчасно і в рамках бюджету, також знаменує собою ще один важливий крок до бачення світу, який повністю працює на зеленій енергії», – зазначив управляючий директор Orsted UK Метью Райт.

Сама вітрова електростанція на 50% належить компанії Orsted, ще по 25% мають датські пенсійні фонди PKA та PFA.

Нагадаємо: вересневі британські дослідження показали, що енергія вітру в Британіївперше стане дешевшою, ніж та, яку отримують на АЕС.

Як повідомлялось, норвезька компанія NBT інвестує близько $400 млн в українську вітроенергетику. Зокрема, компанія планує купити ВЕС «Сівашенергопром» та збудувати 64 вітрові установки.

Чим буде унікальним буде новий вітропарк «Сиваш» на Херсонщині можна дізнатись із матеріалу Mind «Сила вітру: як норвежці інвестують в українську відновлювальну енергетику».

Syla.news

614 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up