Президентські вибори-2019 відбудуть в березні і не пізніше, – Голова Конституційного Суду України

Президентські вибори відбудуться у березні 2019 року, як того вимагає Конституція Україні і не пізніше. 

Про це заявив Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук під час розмови з міським головою Львова Андрієм Садовим. Про це останній написав на своїй сторінці на Facebook у п’ятницю, 7 вересня, після зустрічі з головним суддею конституційного суду у Львові.

“Після зустрічі з головою Коституційного суду України Станіславом Шевчуком маю чітку впевненість, що ідея деяких політиків щодо переносу президентських виборів на термін пізніший, ніж березень 2019 (як це передбачено Конституцією), не має шансів на реалізацію”, – пише Садовий.

https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/photos/a.901835036522719/1967392959966916/?type=3

В ході зустрічі також обговорили специфіку повноважень КСУ в аспекті забезпечення конституційності законодавства.

Нагадаємо, сьогодні у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась зустріч голови Конституційного суду України, професора Станіслава Шевчука та суддів Конституційного суду з молоддю Львівщини. Голова конституційного суду розповів про захист Основного Закону в умовах розвитку демократії та загроз національній безпеці України, а також про роль суду в забезпеченні верховенства права, захисту прав та свобод людини в Україні.

431 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up