Поговорімо про це: в Україні з’явився перший онлайн-проект з сексуального виховання для підлітків

В Україні запрацював перший онлайн-проект з сексуального виховання для підлітків. Часто батьки соромляться говорити з дітьми на цю тему, тож як наслідок – підліткам ніяково просити поради у мами чи тата. На сайті «Вперше» тінейджери можуть анонімно поставити найвідвертіші запитання, що їх цікавлять і отримати відповіді професійних  психологів, гінекологів та сексологів з усієї України. Все це безкоштовно.

«Я теж нещодавно була підлітком і відчула на собі, що секс, стосунки і все інше пов’язане з ними, насправді не завжди в житті є такими, як нам показують  в поп-культурі чи коли нам розказують “як має бути”. Тому  ми дізнаємося про свої вподобання, про те, якими є наші потреби в сексі та в стосунках лише через власні спроби та помилки – і часто це призводить до сумних або навіть невиправних наслідків (захворювання, зниження самооцінки, токсичні стосунки тощо). Я пройшла крізь це, як і багато моїх ровесників, і не хочу, щоб підлітки наступали на ті самі граблі», – розповідає засновниця онлайн-проекту з сексуальної освіти «Вперше» Катя Мячіна.

Команда проекту налічує близько 10 людей, які працюють на волонтерських засадах.  Щоразу на сайті «Вперше» висвітлюється певна тема з сексуального виховання, яку детально обговорюють упродовж двох-трьох тижнів.

«Ми розуміємо, що в когось цей проект  може викликати обурення чи навіть гнів, але є такі речі, які ти не можеш не робити – і цей проект для мене одна з них», – наголошує засновниця «Вперше».

Організатори проекту  намагаються створити довірливий зв’язок між людиною, що звернулась по пораду та психологом або будь-яким іншим експертом, який допомагатиме підлітку. Детальніше ознайомитись з публікаціями проекту можна на сайті.

Христина Генсьорська, Syla.news

379 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up