Львівського інспектора Держпраці оштрафували на 25,5 тис гривень за хабар

Суддя Галицького районного суду Львова визнала винним інспектора Держпраці Степана Хомика, що отримав тисячу доларів хабаря від підприємиці.

Про це йдеться у вироку суду, оприлюдненому в судовому реєстрі 6 вересня.

Степана Хомика затримали під час отримання хабара 7 травня. Він отримав кошти від підприємиці за не притягнення її до адміністративної відповідальності через виявленні під час перевірки порушення. Однак у вироку суду чітко не вказано, які саме порушення виявив інспектор.

Під час засідання суду Степан Хомик визнав свою провину. Суд визнав його винним у вимаганні хабара та призначив йому покарання у вигляді 25,5 тис. грн штрафу з позбавленням права працювати на певних посадах протягом двох років. Додамо, що на момент ухвалення вироку Степан Хомик ніде не працював.

Нагадаємо, що з початку року інспектори Держпраці Львівської області виписали штрафи за неоформлених працівників на території області на понад 10 млн грн. Після підвищення мінімальної зарплати з 1 січня цього року штраф за одного нелегального працівника зріс до 111,7 тис. грн.

Syla.news

448 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up