“Львівщина може стати портом для входження ірландського бізнесу на західну Україну”, – Надзвичайний і Повноважним Посл Ірландії у Львові

Сьогодні, 7 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Ірландії в Чеській Республіці та в Україні  Чарльзом Шігеном.

Повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Під час зустрічі очільник області Олег Синютка висловив сподівання на швидке відкриття Посольства Ірландії в Україні. А ще – сторони зійшлися на думці про доцільність продовження та розширення на Львівщині роботи Консультативної місії ЄС та обговорили ймовірну співпрацю в галузі альтернативної енергетики.

«Потенціал відносин між нашими державами використовується не повністю. Ті можливості у різних галузях, що має зараз Львівщина, можуть зацікавити підприємців Ірландії. Загальноукраїнські тенденції у сфері альтернативної енергетики спонукають нас до активізації капіталовкладень, тож ми зацікавлені у залученні ірландського бізнесу у цю галузь. Окрім того, агропромислова та туристична сфера дають широке поле для діяльності», – зауважив Олег Синютка.

Також в межах зустрічі йшлося про реформи в Україні.

«Львівщина може стати своєрідним портом, через який ірландський бізнес зайде на західну Україну. Одна із причин мого візиту на Львівщину – це висловити свою підтримку реформам в Україні. Вибір народу України іти проєвропейським шляхом дає великі можливості як для України, так і для Європейського Союзу. Особливо важливою у цьому контексті є зміна системи судової влади в Україні, адже існує прямий зв’язок між реформою судової системи та залученими інвестиціями», – наголосив Чарльз Шіген.

 

309 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up