Лілія Гриневич розповіла, де шукати електронні підручники

Міністерство освіти і науки опублікувало електронну бібліотеку підручників для перших, п’ятих, і десятих класів, а також багатьох інших підручників для школярів на своєму сайті.

Про це розповіла голова міністерства Лілія Гриневич під час «Години запитань до уряду» у Верховній Раді, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ми вже до 1 вересня виклали електронну бібліотеку всіх підручників, і 1-х, і 5-х, і 10-х класів, а також багатьох інших підручників. Навіть, наприклад, ті, хто мають паперові підручники, а не хочуть носити важкий ранець, можуть скачати собі в електронну читацьку книжку всі підручники і нею користуватися», – сказала Гриневич.

Вона пояснила, що друковані підручники для десятикласників будуть у листопаді, тож упродовж двох місяців є можливість користуватися саме електронними.

Нагадаємо, з 1 вересня 2018 року в Україні запроваджують нові державні стандарти початкової освіти, які розроблено в рамках реформи «Нова українська школа». Деякі зміни також стосуватимуться і школярів середньої і старшої школи.

Syla.news

437 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up