Компанію Huawei зловили на підтасовуванні результатів тестів смартфонів

Команда програми 3DMark для планшетів і телефонів виключила нові телефони Huawei зі свого списку кращих смартфонів після того, як AnandTech виявила, що виробник маніпулює результатами тестів.

З’ясувалося, що гаджети Huawei різко підвищують свою продуктивність під час запуску тестового додатка, пише TechCrunch.

“Після тестування пристроїв в нашій власній лабораторії і підтвердження того, що вони порушують наші правила, ми вирішили видалити P20, P20 Pro, Nova 3 і Honor Play з нашого рейтингу продуктивності”, – йдеться в заяві компанії.

Випадок Huawei при цьому не зовсім однозначний. Телефонам в тестах дозволяється налаштовувати продуктивність, в залежності від робочого навантаження, що призводить до піку або падіння продуктивності для різних додатків, але їм не дозволяється використовувати піки продуктивності спеціально для еталонного додатку.

Читати також:  Thank you, Apple: Huawei затролила презентацію iPhone

Huawei, як повідомляється, стверджував, що пік продуктивності під час запуску еталонного додатку, був “інтуїтивним стрибком”, заснованим на роботі штучного інтелекту. Однак, коли була виконана негайна версія тесту, телефони не змогли розпізнати його і, як результат, відображали більш низькі показники. Іншими словами, телефони виявилися не настільки розумні.

Huawei не перша компанія, яка порушила ці правила і була спіймана. Samsung також зробив подібне в 2013 році, деякі китайські компанії також маніпулюють результатами тестів.

Читати також:  Thank you, Apple: Huawei затролила презентацію iPhone

Таким чином, результати цих еталонних тестів насправді мають мало спільного з продуктивністю телефону. Хоча вони можуть вказувати на те, як телефон може працювати під час важкого навантаження, середні показники як і раніше найкраще виявляються за допомогою індивідуального тестування.

Президент з розвитку програмного забезпечення підрозділу Huawei Consumer Business Group доктор Ванг Ченглу побічно підтвердив факт маніпуляцій, сказавши, що “інші роблять те ж саме, щоб отримати високі бали”.

Syla.news

329 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up