Дружина Медведчука має нафтове родовище в Росії, – ЗМІ

Телеведуча Оксана Марченко очолює компанію, яка виграла конкурс на освоєння одного із трьох найбільших нафтових родовищ Ханти-Мансійського автономного округу в Росії.

Про це йдеться у розслідуванні щодо дружини лідера руху “Український вибір” Віктора Медведчука у програмі “Схеми“.

Як з’ясувалось, Оксана Марченко – дружина лідера проросійського руху «Український вибір» Віктора Медведчука, який не вважає Росію агресором, та кума президента Росії Володимира Путіна, є засновницею, кінцевим бенефіціаром чи власницею істотної частини у щонайменше десяти компаніях, які займаються нерухомістю й будівництвом, фінансами, працюють у сільському господарстві, заготовляють ліс, проводять інженерні вишукування, працюють у медіа.

Журналісти «Схем» вивчили російський реєстр юридичних осіб компанії «Терра-Інвест», яка володіла маєтком Медведчуків в Ялті до окупації Криму. Виявилося, бізнес-життя Оксани Марченко вирує і в Росії та анексованому Криму: одразу три українські компанії, кінцевим бенефіціарним власником яких є учасниця «Танців з зірками», з 2015 по 2016 роки зайшли у співзасновники фірми ООО «ТАВРИЯ-ИНВЕСТ», зареєстрованої за російським законодавством у березні 2015 року в Ялті.

Зокрема, відповідно до даних, оприлюднених у кіпрському реєстрі, Марченко є єдиним засновником кіпрської фірми Tumillon Investments LTD. А ця фірма, у свою чергу, володіє іншою кіпрською компанією – Ventolor Holding LTD, якій підконтрольні 50,1% російського ТОВ “НЗНП Трейд”.

 

Остання компанія три року тому виграла конкурс на право видобувати нафту на Гавриківському родовищі у Ханти-Мансійському автономному окрузі Росії. У російських ЗМІ щодо цієї ситуації пишуть, що держкомпанія “Роснефть” не погоджується з умовами конкурсу та через це позивалася до суду. Попри це, “НЗНП Трейд” все одно отримала родовище.

На сайті компанії стверджують, що зараз не видобувають нафту. Втім, наразі відбувається активна закупівля обладнання для освоєння Гавриківського родовища.

Аналітик UPECO Олександр Сіренко вважає, що ринком збуту для цієї компанії може бути окупований Донбас, оскільки Ростовська область межує з Україною.

«Причому потенційний ринок збуту нафтопродуктів, які добуватимуть з Гавриківського родовища і перероблятимуть у Ростовській області, – це окупована російськими гібридними силами частина українського Донбасу, на якій діють угруповання «ЛНР/ДНР», – каже він.

Окрім цього, кіпрські фірми Марченко володіють ще й часткою в «Торговом доме НЗНП» – компанії, яка спеціалізується на продажу нафтопродуктів.

 

 

380 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up