Злочинів Кремля не приховати, – Порошенко про висновки ОЗХЗ щодо “Новічка”

Висновки організації з заборони хімічної зброї про використання “Новічка” у Еймсбері є черговим підтвердженням злочинної сутності російського агресора, для якого не існує кордонів.

Про це президент Петро Порошенко повідомив на своїй сторінці у facebook.

“Висновки експертів ОЗХЗ щодо застосування саме «Новічка» в британському Еймсбері – це чергове підтвердження злочинної сутності російського агресора. Для нього людське життя нічого не варте. А для його злочинів – не існує кордонів”, – йдеться у повідомленні.

Також президент пише, що список жертв Кремля шокує: це десятки українських політичних в’язнів в російських тюрмах, сотні загиблих внаслідок збиття Росією рейсу МН17, тисячі загиблих на Донбасі та мільйони наших співгромадян, викинуті зі своїх домівок російськими агресорами.

“Не умиротворенням та фліртуванням з Москвою, а посиленням санкцій та єдністю і солідарністю зможемо зупинити кремлівську отруту та не допустити її подальшого розповзання і нових жертв”, – запевняє Петро Порошенко.

ПП: Злочинів Кремля не приховати! Висновки експертів ОЗХЗ щодо застосування саме «Новічка» в британському Еймсбері –…

Опубліковано Петром Порошенком Середа, 5 вересня 2018 р.

337 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up