В мерії розглядають варіанти покращення транспортного сполучення в Рясне

В мерії планують  покращити транспортне сполучення до мікрорайону Рясне. В Управлінні транспорту  ЛМР розглядають варіант підсилення маршруту № 6а маршрутом № 49, щоб вони обидва ефективно виконували перевезення і не конкурували між собою.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Зараз пропрацьовуються варіанти як можна підсилити маршрут № 6а маршрутом № 49 в такий спосіб, щоб вони не конкурували один з одним, а ефективно виконували перевезення і надавали якісну послугу у мікрорайоні

Наразі ми вже маємо у Львові 16 нових автобусів МАЗ, але ще жодного не передано на ЛК «АТП-1». Чекаємо на розмитнення і реєстрацію нових автобусів, щоб банк міг передати їх у лізинг в експлуатацію комунального «АТП-1″. Тільки після того ми зможемо додавати їх на певні маршрути», – розповів Олег Партика, в.о. начальника управління транспорту.

Вартість автобуса МАЗ 122 тис. євро разом з розмитненням, а вартість такого ж автобуса виробництва ТОВ СП «Електронтранс» — 147 тис. євро.

Syla.news

338 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up