У Львові відбудеться екологічний форум “Вода та Енергія”

На «Арені Львів» 13-14 вересня пройде форум «Вода та Енергія». У заході візьмуть участь понад 600 делегатів із 75 міст та містечок України, будуть представлені 88 компаній, які працюють в галузі екології.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На форумі зберуться експерти з питань екології.

«Програма широка, вона передбачає стратегію зеленого розвитку міста за всіма напрямами — це транспорт, інші напрями для екологічного сталого розвитку міста. Тому ми запрошували всіх долучитись до форуму. Колеги розкажуть про європейський досвід, про досвід інших міст. Місто Львів зобов’язалось взяти участь в розвитку програми і потім буде реалізація програми „Зеленого міста“ з усіма проектами за всіма напрямами муніципальної інфраструктури», – розповів Денис Гайовий, старший банкір ЄБРР.

У межах IV Міжнародного Екофоруму «Вода та Енергія» експерти обговорюватимуть питання  інвестицій в проекти модернізації інфраструктури, використання відходів як вторинної сировини, енергоощадних та екологічних проектів в Україні тощо.

«Традиційно, другий день форуму присвячений питанням поводження з відходами. Ми вже презентуємо наші напрацювання завдяки співпраці з ЄБРР, з Фондом екологічної підтримки. Львів може презентувати власні кейси, ми розглянемо, які компоненти нашого проекту поводження з відходами ми реалізуємо вже зараз.

 Ми оголосили і проводимо декілька важливих міжнародних тендерів. Все це відбувається у відповідності до Національної стратегії управління відходами, яка була прийнята в Україні у листопаді торік. Цікавий досвід інших міст, вони стикаються зі схожими проблемами і необхідністю розбудови інфраструктури. Очікуємо на цікаву та корисну дискусію. Радіємо з того, що Львів став першим містом в Україні, яке приєдналось до програми підтримки розвитку „Зелених міст“. Програма ЄБРР з підтримки зелених міст — це значно ширше, це нова філософія», –  зазначив Вадим Ноздря, директор ЛКП «Зелене Місто».

Участь у форумі є безкоштовною, зареєструватись можна за посиланням.

Syla.news

532 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up