У Львівській міській раді планують відновити роботу аптеки на площі Марійській

У Львівській міській раді планують відновити роботу аптеки на площі Марійській

Аптеку, що розташована на пл. Марійській – пл. Міцкевича планують відновити. Сьогодні, 6 вересня,до аптеки було відновлено постачання електроенергії. Надалі планується демонтаж огорожі довкола та повноцінне відновлення роботи приміщення.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Позиція Львівської міської ради була і залишається однозначною — аптека має бути збережена. Ми мали численні наради з представниками НАК „Надра України“ та керівництвом аптеки. Львівська міська рада стала однією зі сторін у врегулюванні ситуації. Світло сьогодні в аптеку вже відновили. Наступний крок — демонтаж огорожі довкола і повноцінне відновлення роботи аптеки», – повідомляє заступник міського голови з питань розвитку Львова Андрій Москаленко.

В Управлінні охорони історичного середовища ЛМР повідомляють, що аптека на площі Марійській існує з 1921 року. У приміщенні досі зберігся гарний інтер’єр та меблі.

Як повідомляється на сайті ЛМР, власник будівлі, де функціонує аптека — НАК «Надра України», не продовжив договір оренди з ТзОВ «Аптека на Марійській», попри те, що аптека справно платила оренду. Також аптекарям було відключено світло.

Syla.news

Коментувати

239 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up