У Львівській міській раді планують відновити роботу аптеки на площі Марійській

Аптеку, що розташована на пл. Марійській – пл. Міцкевича планують відновити. Сьогодні, 6 вересня,до аптеки було відновлено постачання електроенергії. Надалі планується демонтаж огорожі довкола та повноцінне відновлення роботи приміщення.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Позиція Львівської міської ради була і залишається однозначною — аптека має бути збережена. Ми мали численні наради з представниками НАК „Надра України“ та керівництвом аптеки. Львівська міська рада стала однією зі сторін у врегулюванні ситуації. Світло сьогодні в аптеку вже відновили. Наступний крок — демонтаж огорожі довкола і повноцінне відновлення роботи аптеки», – повідомляє заступник міського голови з питань розвитку Львова Андрій Москаленко.

В Управлінні охорони історичного середовища ЛМР повідомляють, що аптека на площі Марійській існує з 1921 року. У приміщенні досі зберігся гарний інтер’єр та меблі.

Як повідомляється на сайті ЛМР, власник будівлі, де функціонує аптека — НАК «Надра України», не продовжив договір оренди з ТзОВ «Аптека на Марійській», попри те, що аптека справно платила оренду. Також аптекарям було відключено світло.

Syla.news

271 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up