“Молодвіж” запрошує на “двіж”

Впродовж 6-7 вересня у Львові відбудеться Форум молодіжної столиці України. В його межах планують створити альтернативний простір для обговорення ролі та спроможності молодого населення для майбутньої всеукраїнської молодіжної стратегії. А також піднімуть тему освіти, працевлаштування та міграції молодих українців.

За словами організаторів, під час заходів учасники дискусій акцентуватимуть на участі молоді в місцевому самоврядуванні, обговорюватимуть рішення щодо покращення молодіжної мобільності та міграції в рамках навчального процесу та поза його межами. Також очікується приблизно 1500 учасників зі всієї України.

“Звісно, тема молодіжного підприємництва та працевлаштування молодих фахівців стане частиною загальної дискусії за участю експертів. Поговоримо й про неформальну-формальну освіту, про їхній зв’язок та обов’язкове взаємодоповнення”, – зазначають організатори.

Також під час форуму лекції лідерів молодіжних спільнот, презентація історій успіху регіональних підприємців, а ще – пітчинг проектів та стартапів, присвячених соціальному підприємництву.

Вся програма Молодіжного форуму поділена на п’ять основних секцій: #офіціоз #успіх, де ти?, #креатив і всяке таке, #навчитись потрібного, #щось мотиваційне. Кожна з них передбачає активні дискусії учасників та запрошених гостей, що погодились поділитись своїм досвідом та успіхами.

Дійство триватиме 6 і 7 вересня, із 8:00 ранку до 22:00 вечора, та проходитиме в нічному клубі FESTrepublic club. Всі охочі можуть долучитись до нього безкоштовно.

Наталія Козак, Syla.news

704 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up