Фестиваль “Золоті роки”: старіти? Немає часу!

Вже вдруге у Львові, в рамках проекту «Життя прекрасне» з 29 вересня до 1 жовтня триватиме Східно-Європейська зустріч-фестиваль можливостей людей вікової категорії 55+ «Золоті роки». Організатори стверджують, що ця подія сприятиме популяризації української культури в Європі, та розширенню міжнародних зв’язків серед осіб літнього віку в Україні.

«Основна мета зустрічі-фестивалю можливостей “Золоті роки 2018” є залучення людей старшого віку, від 55+, до культурно-освітніх, фізкультурно-оздоровчих заходів як одного з чинників здорового способу життя та встановлення контактів між представниками цієї вікової групи для того, щоб підвищити життєздатність учасників, почуття власної гідності і довголіття», —  розповіла директор фестивалю, керівник ГО «Золоті Роки» Людмила Гришко.

Вона додала, що взяти участь у другій зустрічі-фестивалі «Золоті роки 2018» зголосилися учасники із: Запоріжжя, Мелітополя, Білої Церкви, Житомира, Миколаєва, а також творчі колективи Львівської області і країн Європи — Литви, Болгарії, Білорусі, Словаччини, Хорватії. Всього очікують прийняти 300 учасників.

“Старші люди – це не просто особистості. Це люди, які мають досвід і вільний час, а що найголовніше, готові брати участь участь у житті міста та житті країни. На данному етапі ми це все вже показали. Місто вже знає про нас не лише як про громадську організацію, яка працює на теренах Львова та області, а ще й на теренах країни”, – зауважила пані Людмила.

Фестиваль проводиться в категорії «Культурa. Фізична культура. Неформальна освіта». Зокрема, до секції культура увійшли: музика, хорове виконання, танець, а також мистецтво та традиційні звички і навички. До неформальної освіти – презентація програм з неформальної освіти. І до фізичної культури: бадмінтон, дартс, петанг, шахи та теніс.

“Реалізація цього проекту до Дня людей похилого віку 1 жовтня у важкий до України час сприятиме популяризації української культури в Європі, що має для нас вагоме значення і сприятиме розширенню міжнародних зв’язків серед людей похилого віку, – розповіли організатори.

Фестиваль розпочнеться у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького 29 та 30 вересня о 15.00 год. на літній сцені.

Реєстрація на участь триватиме до 15 вересня.

За додатковою інформацією можна звернутись до координатора зустрічі-фестивалю в Україні Людмили Гришко, 097−20−999−80, [email protected]

Наталія Козак, Syla.news

829 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up