«27 років Незалежності»: перший Президент України про перемоги та поразки

6 вересня у Львові відбулась прес-конференція першого Президента незалежної України Леоніда Кравчука. Під час зустрічі з громадськість він зазначив, що упродовж 27-ми років відбувався процес встановлення мислення та уявлення про нове життя, про нову Україну та наше майбутнє.

«Найбільшим та головним нашим досягненням є, на мою думку, продовження розвитку України та її боротьба попри велику кількість недругів та ворогів. Не менш важливим є те, що Україну визнав світ. Не просто одна чи дві країни, а цілий світ. Це друге по мірі важливості. Третє – це те, що Україна перероблює свою свідомість, своє життя, рахуючись із викликами та вимогами, які існують у сучасних суспільствах Європи та світу», – розповів Президент.

Зі слів Кравчука, коли населення України становило 52 мільйони жителів, наша держава не була такою відомою, як зараз, при кількості 45 мільйонів мешканців. Визнання України, як держави, її місце в політичному просторі та на політичній мапі світу, на думку Леоніда Макаровича, є реальним досягнення народу України.

«Корупція, бідність, непорядок в державі, невміння управляти державою – це все вже деталі того, якою є нинішня держава і які уряди були раніше».

Кравчук пишається тим, що йому була надана можливість підписати в 1991 році всі установчі документи про утворення української незалежної держави.

«Честь і совість – найдорожчі цінності, і їх не можна чекати від дешевих людей. Найстрашніше сьогодні – це дешеві люди, які не мають ні совість, ні честі», – наголосив екс-президент.

Кравчук вважає, якби у важкий для країни час президентом була жінка, то зараз не було б війни. Адже для неї мир та спокій України стали б визначальними, основними.

«Нам усім треба навчитися, не згинаючи колін і не схиляючи голови, говори «так», де треба казати «так», і говорити «ні», де треба – «ні». Це треба для України, яку ми любимо і поважаємо. Президенти приходять і, слава Богу, відходять, а Україна залишається завжди», – додав Леонід Макарович.

Марта Лазарчук, Syla.news

432 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up