Відкритий кубок Львова з триатлону: зміни у русі траспорту (схема руху)

9 вересня у Львові відбудуться щорічні змагання “Lviv Triathlon Cup”. У зв’язку з цим, вух автотранспорту на маршруті змагань буде обмежено. Організатори просять вибачення з незручності.

“Перший раз у Льовові будуть відбуватися масштабні змагання з триатлону. Поєднано три види спорту: плавання, біг та велоспорт”, – розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

На час проведення змагань буде перекрито або обмежено рух транспорту на різних ділянках маршруту від смт Брюховичі до проспекту Свободи. У зв’язку з цим не курсуватиме тролейбус №13 та зміниться схема руху двадцяти автобусних маршрутів.

“Буде перекритий проспект Чорновола по всій його довжині, вулиця Липинського від вулиці Промислової до вулиці Варшавської. Тобто проїзд Промислова-Миколайчука залишається, як і поїзд від СКА на Варшавську. А всередині зона буде закрита”, – заявили на брифінгу.

Проспект Свободи та проїзд з вулиці Дорошенка на вулицю Беринди будуть закриті для руху приватного транспорту протягом усього дня 9 вересня.

У зв’язку з перекриттям тролейбус №13 не курсуватиме до 17:00 год. У русі трамваїв № 1, 2, 6, 7, 9 у цей час можливі короткотермінові затримки в центрі міста.

Також з 10:30 і до 6:00 зміниться схема руху двадцяти автобусних маршрутів.

“Через Клепарівську будуть їхати 7, 17, 28, 34, 37, 41, 50, 51 маршрути. А 1, 9 , 25, 26, 31, 39, 46, 48, 53 та 55 будуть хїхати через вулицю Промислову, тобто через Підзамче. Інші маршрути, такі як 3А, 6А, трамвайні маршрути, будуть курсувати в звичному режимі. Проте можуть бути тільки короткочасні затримки в русі, коли спортсмени будуть пробігати або проїжджати на велосипедах в певних ділянках”.

З Брюховичів до Львова дев’ятого вересня можна буде заїхати тільки через Рясне.

Заступник начальника управління молоді та спорту ЛМР Ксенія Пилипів розповіла, що Львів має позитивний досвід схожих змагань в Європі.

“Хочемо ще раз перепросити всіх мешканців міста Львова за можливі незручності. Просимо вас долучатися, робити наше місто спортивною столицею. Сподіваємося, що перейнявши досвід проведення змагань цього року, в майбутньому ми зможемо мінімалізувати незручності для мешканців, але на надзвичайно високому рівні проводити ці змагання у Львові”, – сказала Ксенія Пилипів.

До участі в змаганнях залучені не тільки дорослі спортсмени, а й діти. Запрошені також учасники кубка з триатлону, які брали участь минулого та позаминулого року.

Марта Лазарчук, Syla.news

653 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up